czwartek, 13 sierpnia 2015

97. Ikropkowo kalendarzowo i tagowo

Dzień dobry, cześć i czołem, witam się z zespołem! :)

Dziś, a właściwie to już wczoraj, mój dzień inspiracyjny na IKropkowym blogu :)

Czy Wy również, jako i ja, umieracie z tego gorąca?
Naprawdę ciężko jest stworzyć coś ładnego w taką pogodę. Ba! Trudno jest cokolwiek stworzyć jak pot leje się z czoła (dosłownie!) na papier... ale podjęłam to wyzwanie i oto jestem!
Zrobiłam kalendarz na 2016 rok i pasujący do niego (chyba:P) tag, który może robić za zakładkę do książki. W sumie, pomimo warstw, jest dość płaski :)
Środek kalendarza to połączenie mojej i Męża mego radosnej twórczości. Wydrukowany w domu na różowych kartkach (takie było życzenie). Dzięki temu, że wnętrze jest domowego wyrobu, śmiało mogłam ingerować w konkretne daty, pododawać prywatne święta etc etc.Tutaj zamazane, ale na białym po lewej stronie są dane właścicielki terminarza.
Po prawej rozpiska kalendarza na cały 2016 rok.Ważna data dla Karoliny-jej własny ślub oznaczony został parą obrączek i odpowiednim napisem.
Przed kartką z TYM Dniem dodałam kilka dodatkowych stron na notatki.Aby wzmocnić 'mechanizm' - a co za tym idzie uniemożliwić kartkom frywolne wypadanie, przewiązałam sprężynę satynową wstążką. Kokardkę zawiązałam dodatkowo na supełek, a jej koniec może śmiało służyć jako zakładko-przekładko-sznurek.

Oczywiście z tylu kieszonka na wizytówki, paragony, dodatkowe notatki...


A ten kalendarz jest kalendarzem do połowy, od drugiej połowy jest już notatnikiem, fajnie, co nie? :D


No i tag -ekspresowy, jego zrobienie zajęło mi dokładnie 7 minut! Jestem >miszcz< :D 
Tekturkologię znajdziecie tu: >klik< :)

Pozdrawiam Was wszystkich tu czasem zaglądających i życzę Wam chłodu i orzeźwienia! 
Dżoaśka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz